+381 69 711 555

Лотос МБ предјела

Лотос закуска за 2. особе
600.-
30.гр. говеђе пршуте, 30.гр. свињске пршуте, 30.гр. свињског врата, 30.гр. кулена, 2. кугле кајмака, 30.гр. качкаваља, 1/2 порције сира, чери, маслине
Свињска пршута (100.гр).
250.-
Говеђа пршута (100.гр.)
400.-
Димљени свињски врат (100.гр.)
250.-
Кулен (100.гр.)
250.-
Домаћи сир (150.гр.)
150.-
Домаћи сир у маслиновом уљу (150.гр.)
200.-
Сир “Фета” (150.гр.)
200.-
Качкаваљ (100.гр.)
150.-
Димљени качкаваљ (100.гр.)
200.-
Горгонзола (100.гр.)
250.-
Kозији сир (100.гр.)
250.-
Урнебес (кугла)
60.-
Кајмак (100.гр.)
200.-
Маслине (100.гр.)
120.-

Шампињони на жару (200.гр.)
250.-
Пуњени шампињони на жару (250.гр.)
300.-
Поховани качкаваљ (150.гр.)
300.-
Грилован сир (100.гр.)
200.-
Слане палачинке (пршута и качкаваљ)
350.-

Телећа чорба
200.-
Рибља чорба (само у данима већег поста)
200.-