+381 69 711 555

Лотос МБ

Прилози јелима

Помфрит
120.-
Помфрит са сиром
200.-
Пекарски кромпир
150.-
Крокети од кромпира
150.-
Гриловано поврће
180.-
Барено поврће
200.-

Сос од шампињона
180.-
Сос од 4 врсте печурака
230.-
Горгонзола сос
230.-
Сос од 4 врсте сира
230.-
Бибер сос
180.-
Сос од црвеног воћа
230.-

Парадајз салата
150.-
Парадајз салата са сиром
200.-
Краставац салата
150.-
Витаминска салата
150.-
Шопска салата
220.-
Србска салата
150.-
Грчка салата
250.-
Купус салата
120.-
Љута папричица у уљу
50.-
Свежа љута папричица
40.-
Зелена салата
100.-
Белолучена паприка
180.-
Кромпир салата
180.-
Сезонска зимска салата
120.-

Лепиња
50.-
Проја
30.-
Интегрална погачица
30.-